Naprawy AGD
Nakło nad Notecią

mobilne usługi serwisowe urządzeń AGD

Naprawa AGD Nakło nad Notecią

Serwis AGD Nakło nad Notecią - ☎️ 570501768. Odpłatne naprawy zamrażarek, lodówek, pralek, zmywarek, piekarników i kuchenek w Nakle nad Notecią. Pogwarancyjne naprawy i serwisowanie sprzętu AGD na terenie Nakła nad Notecią i okolicy. Zgłoś awarię telefonicznie lub mailowo.

Nakielscy technicy wykonują wyłącznie płatne naprawy pogwarancyjne! Sama diagnoza przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę sprzętu diagnoza jest bezpłatna.

Lokalni serwisanci naprawiają głównie pralki, lodówki, zamrażarki, zmywarki, piekarniki i kuchenki po okresie gwarancji. Mobilne usługi naprawcze AGD obejmują zasięgiem Nakło nad Notecią i okolice. Naprawiane są wyłącznie duże urządzenia AGD. Odpłatnie naprawiamy sprzęt AGD wszystkich ogólnie dostępnych i znanych na rynku marek.

Nakielski serwis AGD czynny jest w dni powszednie od 8.00 - 20.00. Sobota od 8.00 - 15.00. Niedziela NIECZYNNE.

W serwisie AGD w Nakle nad Notecią naprawiane są pralki, zmywarki, lodówki i inne duże urządzenia AGD od renomowanych producentów (AMICA, ZANUSSI, BOSCH, CANDY, BEKO, ARISTON, KERNAU i wiele innych).

Serwis AGD w Nakle nad Notecią prowadzi mobilne naprawy serwisowe tylko dużego AGD (pralki, zamrażarki, lodówki, piekarniki, zmywarki itp.) na terenie Nakła nad Notecią i sąsiednich gmin.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.