Naprawy AGD
Janów Lubelski

mobilne usługi serwisowe urządzeń AGD

Naprawa AGD Janów Lubelski

Serwis AGD Janów Lubelski - ☎️ 570501768. Odpłatne naprawy zamrażarek, lodówek, pralek, zmywarek, piekarników i kuchenek w Janowie Lubelskim. Pogwarancyjne naprawy i serwisowanie sprzętu AGD na terenie Janowa Lubelskiego i okolicy. Zgłoś awarię telefonicznie lub mailowo.

Janowscy technicy wykonują wyłącznie płatne naprawy pogwarancyjne! Sama diagnoza przyczyny awarii to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę sprzętu diagnoza jest bezpłatna.

Lokalni serwisanci naprawiają głównie pralki, lodówki, zamrażarki, zmywarki, piekarniki i kuchenki po okresie gwarancji. Mobilne usługi naprawcze AGD obejmują zasięgiem Janów Lubelski i okolice. Naprawiane są wyłącznie duże urządzenia AGD. Odpłatnie naprawiamy sprzęt AGD wszystkich ogólnie dostępnych i znanych na rynku marek.

Janowski serwis AGD czynny jest w dni powszednie od 8.00 - 20.00. Sobota od 8.00 - 15.00. Niedziela NIECZYNNE.

W serwisie AGD w Janowie Lubelskim naprawiane są pralki, zmywarki, lodówki i inne duże urządzenia AGD od renomowanych producentów (AMICA, ZANUSSI, BOSCH, CANDY, BEKO, ARISTON, KERNAU i wiele innych).

Serwis AGD w Janowie Lubelskim prowadzi mobilne naprawy serwisowe tylko dużego AGD (pralki, zamrażarki, lodówki, piekarniki, zmywarki itp.) na terenie Janowa Lubelskiego i sąsiednich gmin.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.